 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (NLV32T-100J-PF)
TDK NLV32T-100J-PF
PartNo:
NLV32T-100J-PF
Manufacturers: TDK
Qty: 22819
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 10uH 5%
RoHS:Details
Inductance:10 uH
Tolerance:5%
Maximum DC Current:150 mA
Maximum DC Resistance:2.1 Ohms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:30 MHz
Package / Case:
Case Length:3.2 mm
Case Width:2.5 mm
Case Height:2.2 mm