 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (NLV32T-330J-PF)
TDK NLV32T-330J-PF
PartNo:
NLV32T-330J-PF
Manufacturers: TDK
Qty: 19227
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 33uH 5%
RoHS:Details
Inductance:33 uH
Tolerance:5%
Maximum DC Current:70 mA
Maximum DC Resistance:5.6 Ohms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:17 MHz
Q Minimum:30
Shielding:
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:3.2 mm
Case Width:2.5 mm
Case Height:2.2 mm