 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Taiyo Yuden  (NR10050T221M)
Taiyo Yuden NR10050T221M
PartNo:
NR10050T221M
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 34034
Request Qty:
Description: Fixed Inductors INDCTR HI CUR WND 220uH 20%
RoHS:Details
Inductance:220 uH
Tolerance:
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:450 mOhms
Operating Temperature Range:- 25 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:3 MHz
Q Minimum:
Shielding:
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:10 mm
Case Width:9.8 mm
Case Height:5 mm