 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Pulse  (PE-1008CD560KTT)
Pulse PE-1008CD560KTT
PartNo:
PE-1008CD560KTT
Manufacturers: Pulse
Qty: 1580
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 56 NH 10%
RoHS:Details
Inductance:56 nH
Tolerance:0.1
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:120 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:1150 MHz
Q Minimum:65
Shielding:Unshielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:1008
Case Length:2.92 mm
Case Width:2.79 mm
Case Height:2.29 mm