 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM1008-22NM-RC)
J.W. Miller PM1008-22NM-RC
PartNo:
PM1008-22NM-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 1730
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 22nH 20%
RoHS:Details
Inductance:22 nH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:120 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:2400 MHz
Q Minimum:55
Shielding:Unshielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:1008
Case Length:2.92 mm
Case Width:2.79 mm
Case Height:2.29 mm