 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM1008-82NK-RC)
J.W. Miller PM1008-82NK-RC
PartNo:
PM1008-82NK-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 2000
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 82nH 10%
RoHS:Details
Inductance:82 nH
Tolerance:0.1
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:220 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:1000 MHz
Q Minimum:60
Shielding:Unshielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:2.92 mm x 2.79 mm x 2.29 mm
Case Length:2.92 mm
Case Width:2.79 mm
Case Height:2.29 mm