 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM1008S-4R7M-RC)
J.W. Miller PM1008S-4R7M-RC
PartNo:
PM1008S-4R7M-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 647
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 4.7uH 20%
RoHS:Details
Inductance:4.7 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:350 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:160 MHz
Q Minimum:38
Package / Case:1008
Case Length:3.81 mm
Case Width:3.81 mm
Case Height:2.74 mm