 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM1008S-5R6M-RC)
J.W. Miller PM1008S-5R6M-RC
PartNo:
PM1008S-5R6M-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 1418
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 5.6uH 20%
RoHS:Details
Inductance:5.6 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:400 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:150 MHz
Q Minimum:38
Package / Case:1008
Case Length:3.810 mm
Case Width:3.810 mm
Case Height:2.740 mm