 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM124SH-4R7M-RC)
J.W. Miller PM124SH-4R7M-RC
PartNo:
PM124SH-4R7M-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 327
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 4.7uH 20%
RoHS:Details
Inductance:4.7 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:6:00 上午
Maximum DC Resistance:18 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:Shielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:12.5 mm
Case Width:12.5 mm
Case Height:4 mm