J.W. Miller (PM12645S-1R8M-RC)
PartNo:
PM12645S-1R8M-RC
Qty:
500
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 1.8uH 20%
Details
Inductance:
1.8 uH
Maximum DC Current:
26 A
Maximum DC Resistance:
3.5 mOhms
Case Length:
12.6 mm
Case Width:
12.6 mm
Case Height:
4.5 mm