J.W. Miller (PM127SH-100M-RC)
PartNo:
PM127SH-100M-RC
Manufacturers:
J.W. Miller
Qty:
366
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 10uH 20%
Details
Inductance:
10 uH
Tolerance:
0.2
Maximum DC Current:
6:00 上午
Maximum DC Resistance:
22 mOhms
Operating Temperature Range:
- 40 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:
17 MHz
Q Minimum:
24
Shielding:
Shielded
Termination Style:
SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:
12.5 mm
Case Width:
12.5 mm
Case Height:
7.5 mm