 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM13560S-100M-RC)
J.W. Miller PM13560S-100M-RC
PartNo:
PM13560S-100M-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 524
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 10uH 20%
RoHS:Details
Inductance:10 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:12:00 上午
Maximum DC Resistance:14.9 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 150 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:Shielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:13 mm
Case Width:12.6 mm
Case Height:5.6 mm