J.W. Miller (PM1812-390J-RC)
PartNo:
PM1812-390J-RC
Qty:
498
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 39uH 5%
Details
Inductance:
39 uH
Tolerance:
0.05
Maximum DC Current:
150 mA
Maximum DC Resistance:
4.5 Ohms
Self Resonant Frequency:
10 MHz
Q Minimum:
50
Case Length:
4.5 mm
Case Width:
3.2 mm
Case Height:
3.2 mm