J.W. Miller (PM1812-470J-RC)
PartNo:
PM1812-470J-RC
Qty:
430
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 47uH 5%
Details
Inductance:
47 uH
Tolerance:
0.05
Maximum DC Current:
140 mA
Maximum DC Resistance:
5 Ohms
Self Resonant Frequency:
40 MHz
Q Minimum:
50
Case Length:
4.5 mm
Case Width:
3.2 mm
Case Height:
3.2 mm