 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM2110-330K-RC)
J.W. Miller PM2110-330K-RC
PartNo:
PM2110-330K-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 356
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 33uH 10%
RoHS:Details
Inductance:33 uH
Tolerance:0.1
Maximum DC Current:7:00 上午
Maximum DC Resistance:13 mOhms
Package / Case:
Case Length:30.5 mm
Case Width:25.4 mm
Case Height:13.21 mm