 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM2110-331K-RC)
J.W. Miller PM2110-331K-RC
PartNo:
PM2110-331K-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 338
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 330uH 10%
RoHS:Details
Inductance:330 uH
Tolerance:0.1
Maximum DC Current:3.2 A
Maximum DC Resistance:100 mOhms
Package / Case:
Case Length:30.5 mm
Case Width:25.4 mm
Case Height:15.24 mm