 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM3308-220M-RC)
J.W. Miller PM3308-220M-RC
PartNo:
PM3308-220M-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 561
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 22uH 20%
RoHS:Details
Inductance:22 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:1.6 A
Maximum DC Resistance:230 mOhms
Package / Case:
Case Length:13 mm
Case Width:9.5 mm
Case Height:3 mm