 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM3308-330M-RC)
J.W. Miller PM3308-330M-RC
PartNo:
PM3308-330M-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 975
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 33uH 20%
RoHS:Details
Inductance:33 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:1.4 A
Maximum DC Resistance:300 mOhms
Package / Case:
Case Length:13 mm
Case Width:9.5 mm
Case Height:3 mm