J.W. Miller (PM3316-220M-RC)
PartNo:
PM3316-220M-RC
Qty:
142
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 22uH 20%
Details
Inductance:
22 uH
Maximum DC Current:
2.6 A
Maximum DC Resistance:
85 mOhms
Self Resonant Frequency:
18 MHz
Q Minimum:
40
Case Length:
13 mm
Case Width:
9.5 mm
Case Height:
5.2 mm