J.W. Miller (PM3316-3R3M-RC)
PartNo:
PM3316-3R3M-RC
Manufacturers:
J.W. Miller
Qty:
228
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 3.3uH 20%
Details
Inductance:
3.3 uH
Tolerance:
0.2
Maximum DC Current:
2:00 上午
Maximum DC Resistance:
15 mOhms
Operating Temperature Range:
- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:
54 MHz
Q Minimum:
50
Shielding:
Unshielded
Termination Style:
SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:
13 mm
Case Width:
9.5 mm
Case Height:
5.2 mm