 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM3316-4R7M-RC)
J.W. Miller PM3316-4R7M-RC
PartNo:
PM3316-4R7M-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 500
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 4.7uH 20%
RoHS:Details
Inductance:4.7 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:1.5 A
Maximum DC Resistance:18 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Package / Case:
Case Length:13 mm
Case Width:9.5 mm
Case Height:5.2 mm