 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM3340-680M-RC)
J.W. Miller PM3340-680M-RC
PartNo:
PM3340-680M-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 744
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 68uH 20%
RoHS:Details
Inductance:68 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:3:00 上午
Maximum DC Resistance:170 mOhms
Package / Case:
Case Length:13 mm
Case Width:9.5 mm
Case Height:11.5 mm