J.W. Miller (PM43-150M-RC)
PartNo:
PM43-150M-RC
Manufacturers:
J.W. Miller
Qty:
880
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 15uH 20%
Details
Inductance:
15 uH
Maximum DC Current:
920 mA
Maximum DC Resistance:
235 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:
29 MHz
Case Length:
4.5 mm
Case Width:
4 mm
Case Height:
3.2 mm