J.W. Miller (PM5022-101M-RC)
PartNo:
PM5022-101M-RC
Manufacturers:
J.W. Miller
Qty:
171
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 100uH 20%
Details
Inductance:
100 uH
Tolerance:
0.2
Maximum DC Current:
3:00 上午
Maximum DC Resistance:
190 mOhms
Operating Temperature Range:
- 40 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:
7 MHz
Q Minimum:
25
Shielding:
Unshielded
Termination Style:
SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:
18.6 mm
Case Width:
15.3 mm
Case Height:
7.1 mm