 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (PM5022-5R6M-RC)
J.W. Miller PM5022-5R6M-RC
PartNo:
PM5022-5R6M-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 421
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 5.6uH 20%
RoHS:Details
Inductance:5.6 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:12:00 上午
Maximum DC Resistance:22 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:30 MHz
Q Minimum:23
Shielding:Unshielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:18.6 mm
Case Width:15.3 mm
Case Height:7.1 mm