J.W. Miller (PM7232S-R10M-RC)
PartNo:
PM7232S-R10M-RC
Manufacturers:
J.W. Miller
Qty:
804
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 0.10uH 20%
Details
Inductance:
100 nH
Tolerance:
0.2
Maximum DC Current:
32.5 A
Maximum DC Resistance:
1.7 mOhms
Operating Temperature Range:
- 55 C to + 150 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:
Shielded
Termination Style:
SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:
7.8 mm
Case Width:
7 mm
Case Height:
3.9 mm