J.W. Miller (PM75-470K-RC)
PartNo:
PM75-470K-RC
Manufacturers:
J.W. Miller
Qty:
427
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 47uH 10%
Details
Inductance:
47 uH
Tolerance:
0.1
Maximum DC Current:
1:00 上午
Maximum DC Resistance:
200 mOhms
Operating Temperature Range:
- 40 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:
9 MHz
Q Minimum:
15
Shielding:
Unshielded
Case Length:
5.3 mm