J.W. Miller (RL110-470K-RC)
PartNo:
RL110-470K-RC
Manufacturers:
J.W. Miller
Qty:
528
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 47uH 10%
Details
Inductance:
3.8 uH
Tolerance:
0.001
Maximum DC Current:
Maximum DC Resistance:
137 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:
8.1 MHz
Q Minimum:
Shielding:
Unshielded
Termination Style:
Package / Case:
Case Length:
10.000 mm
Case Width:
10.000 mm
Case Height:
10.000 mm