J.W. Miller (RL875S-330L-RC)
PartNo:
RL875S-330L-RC
Description:
Fixed Inductors 33uH 15%
Details
Inductance:
33 uH
Tolerance:
0.15
Maximum DC Current:
1.3 A
Maximum DC Resistance:
140 mOhms
Shielding:
Shielded
Case Length:
7.5 mm