 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Laird Technologies  (TYS5040470M-10)
Laird Technologies TYS5040470M-10
PartNo:
TYS5040470M-10
Manufacturers: Laird Technologies
Qty: 2885
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 47uH 20% -40C +125C
RoHS:Details
Inductance:47 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:0.272 Ohms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:6.7 MHz
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:5040 metric
Case Length:5 mm
Case Width:5 mm
Case Height:4 mm