 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Laird Technologies  (TYS50404R7N-10)
Laird Technologies TYS50404R7N-10
PartNo:
TYS50404R7N-10
Manufacturers: Laird Technologies
Qty: 2914
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 4.7uH 30% -40C +125C
RoHS:Details
Inductance:4.7 uH
Tolerance:30%
Maximum DC Current:3:00 上午
Maximum DC Resistance:0.03 Ohms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:28 MHz
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:5040 metric
Case Length:5 mm
Case Width:5 mm
Case Height:4 mm