 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (VLC5045T-2R2N)
TDK VLC5045T-2R2N
PartNo:
VLC5045T-2R2N
Manufacturers: TDK
Qty: 37480
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 2.2uH
RoHS:Details
Inductance:2.2 uH
Tolerance:30%
Maximum DC Current:5:00 上午
Maximum DC Resistance:22 mOhms
Operating Temperature Range:
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:5045
Case Length:5 mm
Case Width:5 mm
Case Height:4.5 mm