 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (VLS252010T-1R0N)
TDK VLS252010T-1R0N
PartNo:
VLS252010T-1R0N
Manufacturers: TDK
Qty: 30747
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 1.0uH 0.085ohms 1.8A
RoHS:Details
Inductance:1 uH
Tolerance:30%
Maximum DC Current:2:00 上午
Maximum DC Resistance:85 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:2520 metric
Case Length:2.5 mm
Case Width:2 mm
Case Height:1 mm