 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (VLS3012T-220MR49)
TDK VLS3012T-220MR49
PartNo:
VLS3012T-220MR49
Manufacturers: TDK
Qty: 35960
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 22uH 0.756ohms 0.49A
RoHS:Details
Inductance:22 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:490 mA
Maximum DC Resistance:756 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:3012 metric
Case Length:3 mm
Case Width:3 mm
Case Height:1.2 mm