IDT, Integrated Device Technology Inc 23S09T-1DCG
PartNo:
23S09T-1DCG
Manufacturers: IDT, Integrated Device Technology Inc
Qty: 32256
Request Qty:
Description: IC CLK BUFF ZD SPRD SPECT 16SOIC
Product Information:
Packaging:Tube
Series:-
Type:Zero Delay Buffer
PLL:Yes with Bypass
Input:LVTTL
Output:CMOS, LVTTL
Number of Circuits:1
Ratio - Input:Output:1:09
Differential - Input:Output:No/No
Frequency - Max:133MHz
Divider/Multiplier:No/No
Voltage - Supply:2.3 V ~ 2.7 V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Supplier Device Package:16-SOIC
IP82C54-10Z
IP82C54-10Z
IC OSC PROG TIMER 10MHZ 24DIP