 All Product > Integrated Circuits > Clock & Timer ICs > ON Semiconductor  (NB3N200SDR2G)
ON Semiconductor NB3N200SDR2G
PartNo:
NB3N200SDR2G
Manufacturers: ON Semiconductor
Qty: 27500
Request Qty:
Description: IC CLK BUFFER 1:1 200MHZ 8SOIC
Product Information:
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:-
Type:Buffer/Driver
Number of Circuits:1
Ratio - Input:Output:1899-12-30 1:01:00
Differential - Input:Output:Yes/Yes
Input:LVCMOS, LVDS
Output:LVCMOS, LVDS
Frequency - Max:200MHz
Voltage - Supply:3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Supplier Device Package:8-SOIC
IP82C54-10Z
IP82C54-10Z
IC OSC PROG TIMER 10MHZ 24DIP