 All Product > Integrated Circuits > Memory > Adesto Technologies  (AT25DF321A-MH-Y)
Adesto Technologies AT25DF321A-MH-Y
PartNo:
AT25DF321A-MH-Y
Manufacturers: Adesto Technologies
Qty: 2582
Request Qty:
Description: Flash 32M 2.7-3.6V, 100Mhz Serial Flash
RoHS:Details
Memory Type:NOR
Memory Size:64 Mbit
Speed:80 MHz
Interface Type:SPI
Supply Voltage - Max:3.6 V
Supply Voltage - Min:2.7 V
Maximum Operating Current:25 mA