 All Product > Integrated Circuits > Memory > Spansion  (S25FL032P0XMFI001)
Spansion S25FL032P0XMFI001
PartNo:
S25FL032P0XMFI001
Manufacturers: Spansion
Qty: 760
Request Qty:
Description: Flash 32M CMOS 3V 104MHz Serial NOR Flash
RoHS:Details
Memory Type:NOR
Memory Size:64 Mbit
Speed:108 MHz
Interface Type:SPI
Supply Voltage - Max:3.6 V
Supply Voltage - Min:2.7 V
Maximum Operating Current:25 mA