 All Product > Integrated Circuits > Memory > Spansion  (S25FL127SABMFI100)
Spansion S25FL127SABMFI100
PartNo:
S25FL127SABMFI100
Manufacturers: Spansion
Qty: 230
Request Qty:
Description: Flash 128Mb, 3V, 108Mhz SPI NOR Flash
RoHS:Details
Memory Type:NOR
Memory Size:128 Mbit
Speed:100 ns
Interface Type:Parallel
Supply Voltage - Max:3.6 V
Supply Voltage - Min:2.7 V
Maximum Operating Current:100 mA