 All Product > Integrated Circuits > Memory > Spansion  (S25FL128P0XNFI011)
Spansion S25FL128P0XNFI011
PartNo:
S25FL128P0XNFI011
Manufacturers: Spansion
Qty: 772
Request Qty:
Description: Flash 128M CMOS 3V104MHZ Serial NOR Flash
RoHS:Details
Memory Type:NOR
Memory Size:32 Mbit
Speed:104 MHz
Interface Type:SPI
Supply Voltage - Max:3.6 V
Supply Voltage - Min:2.7 V
Maximum Operating Current:25 mA