 All Product > Integrated Circuits > Memory > Spansion  (S25FL128SAGMFIR00)
Spansion S25FL128SAGMFIR00
PartNo:
S25FL128SAGMFIR00
Manufacturers: Spansion
Qty: 925
Request Qty:
Description: Flash 128Mb 3V 133MHz Serial NOR Flash
RoHS:Details
Memory Type:NOR
Memory Size:4 Mbit
Speed:70 ns
Interface Type:Parallel
Supply Voltage - Max:5.5 V
Supply Voltage - Min:4.5 V
Maximum Operating Current:25 mA