 All Product > Integrated Circuits > Memory > Spansion  (S25FL129P0XNFI001)
Spansion S25FL129P0XNFI001
PartNo:
S25FL129P0XNFI001
Manufacturers: Spansion
Qty: 301
Request Qty:
Description: Flash 128Mb 3V 104MHz Serial NOR Flash
RoHS:Details
Memory Type:NOR
Memory Size:32 Mbit
Speed:104 MHz
Interface Type:SPI
Supply Voltage - Max:3.6 V
Supply Voltage - Min:2.7 V
Maximum Operating Current:25 mA