 All Product > Integrated Circuits > Power Management ICs > Spansion  (MB3793-27DPNF-G-JN-ERE1)
Spansion MB3793-27DPNF-G-JN-ERE1
PartNo:
MB3793-27DPNF-G-JN-ERE1
Manufacturers: Spansion
Qty: 1500
Request Qty:
Description: IC PWR VOLT MONITOR 27A 8SOP GW
Product Information:
Packaging:-
Series:
Type:
Number of Voltages Monitored:
Output:-
Reset:-
Reset Timeout:-
Voltage - Threshold:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
L4949ED013TR
L4949ED013TR
IC REG LDO 5V 0.1A 8SO