 All Product > Integrated Circuits > Power Management ICs > Power Integrations  (TOP226YN)
Power Integrations TOP226YN
PartNo:
TOP226YN
Manufacturers: Power Integrations
Qty: 194
Request Qty:
Description: AC/DC Converters 75W 85-265 VAC 125W100/115/230 VAC
RoHS:Details
Output Voltage:15 V
Input / Supply Voltage - Min:226 V
Input / Supply Voltage - Max:390 V