 All Product > LED Lighting Electronics > LED Drivers Power Supplies > Apem  (QS123XXR24)
Apem QS123XXR24
PartNo:
QS123XXR24
Manufacturers: Apem
Qty: 100
Request Qty:
Description: LED Panel Mount Indicators 12mm Wires Red 24V
RoHS:Details
Illumination Color:Red
Mounting Style:Snap-In
Termination Style:Wire
Mounting Hole Size:12 mm
Lens Color/Style:Red Diffused
Forward Voltage:24 V
Forward Current:20 mA
LED Size:-
Wavelength/Color Temperature:-
Packaging:
OVFSRAC8
OVFSRAC8
Standard LEDs - Through Hole Red 624 nm
SSL-LX5093XRC
SSL-LX5093XRC
Standard LEDs - Through Hole High Bright Red Water Clear
5BWC
5BWC
Standard LEDs - Through Hole LED Thru-Hole 5mm Blue 430 nm
R3BWD
R3BWD
Standard LEDs - Through Hole LED Thru-Hole 2 x 3mm Blue
R3YD
R3YD
Standard LEDs - Through Hole LED Thru-Hole 2 x 3mm Yellow