 All Product > LED Lighting Electronics > LED Lighting Drivers > Wakefield  (882-200AB)
Wakefield 882-200AB
PartNo:
882-200AB
Manufacturers: Wakefield
Qty: 126
Request Qty:
Description: Heat Sinks - LED RADIAL FIN STAR LED HEATSINK 2.00" H
RoHS:Details
Mounting Style:Screw
Heatsink Material:Aluminum
Thermal Resistance:
Height:
Diameter:60 mm
Fin Style:Omnidirectional
F13380_ANGELA-M
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H