Wakefield (882-300AB)
PartNo:
882-300AB
Manufacturers:
Wakefield
Qty:
96
Request Qty:
Description:
Heat Sinks - LED RADIAL FIN STAR LED HEATSINK 3.00" H
Details
Mounting Style:
Screw
Heatsink Material:
Aluminum
Thermal Resistance:
Height:
Diameter:
45 mm
Fin Style:
Omnidirectional
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H