 All Product > LED Lighting Electronics > LED Lighting Drivers > ams  (AS3648-ZWLT-500)
ams AS3648-ZWLT-500
PartNo:
AS3648-ZWLT-500
Manufacturers: ams
Qty: 983
Request Qty:
Description: LED Lighting Drivers High Current LED Flash Driver
RoHS:Details
Input Voltage:15 V to 500 V
Operating Frequency:
Maximum Supply Current:1 mA
Output Current:
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Mounting Style:SMD/SMT
Package / Case:SO-8-EP
F13380_ANGELA-M
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H