 All Product > LED Lighting Electronics > LED Lighting Drivers > Bourns  (LSP1300AJR-S)
Bourns LSP1300AJR-S
PartNo:
LSP1300AJR-S
Manufacturers: Bourns
Qty: 15054
Request Qty:
Description: LED Protection Devices 13volts
RoHS:Details
Breakdown Voltage:16 V
On-State Voltage:1.2 V
Rated Repetitive Off-State Voltage VDRM:6 V
Holding Current Ih Max:30 mA
Package / Case:QFN
Packaging:Reel
F13380_ANGELA-M
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H