OSRAM Opto Semiconductors LUW CQAR-MUNQ-HPJR-1-700-R18
PartNo:
LUW CQAR-MUNQ-HPJR-1-700-R18
Manufacturers: OSRAM Opto Semiconductors
Qty: 1199
Request Qty:
Description: High Power LEDs - White White 6500K
RoHS:Details
Illumination Color:Cool White
Color Temperature:6000 K
Luminous Flux/Radiant Flux:259 lm
Color Rendering Index - CRI:70
Luminous Intensity:89 cd
Viewing Angle:120 deg
Forward Current:700 mA
Forward Voltage:3.05 V
Mounting Style:SMD/SMT
Series:OSLON Square
Packaging:Reel
F13380_ANGELA-M
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H